ZÁKAZ NÁVŠTĚV

Na základě doporučení obvodního lékaře ze dne 3. 1. 2017,  jsou zakázány návštěvy uživatelů v Domově seniorů Havířov, středisko Luna , až do odvolání.

MUDr. Milan Dlábek, ředitel organizace

Oznámení o změně úřední doby

Ve čtvrtek 29. 12. 2016 bude zkrácena provozní doba úředního dne sociálních pracovní pro kontakt s veřejností , a to od 8 do 13 hodin.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce štěstí a pohodu.

???????????????????????????????

Národní cena sociálních služeb

Již tradičně se na Novoměstské radnici v Praze 2 konalo udělování Národní ceny sociálních služeb – Pečovatelka roku. Byl to 4. ročník soutěže, kterou pořádá Diakonie ČCE a Asociace poskytovatelů sociálních služeb. Patronkou a milým hostem slavnostního ceremoniálu byla paní Hana Maciuchová a záštitu nad akcí převzalo Ministerstvo práce a sociálních věcí. Moderování vyhlášení se ujala jeho patronka Hana Maciuchová spolu s Marií Retkovou. Soutěž má čtyři kategorie – Pracovník v sociálních službách (terénní, ambulantní a pobytové služby), Sociální pracovník a Manažer sociálních služeb.

Do kategorie Sociální pracovník jsme přihlásili i naši kolegyni, paní Mgr. Irenu Vámoš a s velkou netrpělivostí jsme očekávali zveřejnění rozhodnutí odborné poroty. Velice nás potěšilo a těší, že mezi čtyři oceněné sociální pracovnice porota vybrala paní Mgr. Irenu Vámoš, sociální pracovnici střediska LUNA.

vánoční jarmark

Vánoční jarmark

Pozvánka

Zavítejte v adventním čase na Vánoční jarmark spojený s výstavou prací našich uživatelů v ergo-dílně, který se koná v DsH na středisku Luna dne 16. prosince 2016 od 9 hod. do 15 hod. Přijďte načerpat předvánoční atmosféru, zazpívat si koledy v doprovodu harmonikářů, ochutnat cukroví vyráběné v hobby kuchyňce a nabídnout si dobrou kávu.

Za vaši návštěvu předem děkujeme.