Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Středisko Helios > Aktuality > Dotazníkové šetření spokojenosti za rok 2022

Dotazníkové šetření spokojenosti za rok 2022Datum konání:
28.2.2023

Vážení rodinní příslušníci našich uživatelů,

v rámci zkvalitňování námi poskytované sociální služby se obracíme na vás - jako osoby blízké - se žádostí o vyplnění dotazníku spokojenosti s poskytovanou službou za rok 2022. 

Dotazníkové šetření je jedním z nástrojů, které nám může poskytnout zpětnou vazbu o kvalitě námi poskytovaných služeb. Touto cestou můžeme zjistit spokojenost uživatelů a rodinných příslušníků (osob blízkých) s poskytovanou službou, s úrovní informovanosti o službě, o možnostech podat stížnost či pochvalu, získat připomínky a návrhy od vás směřující ke zkvalitnění naší služby. Takto pak můžeme službu nastavit ještě lépe a pozitivní zpětná vazba na naši práci je jedním z motivačních prvků zaměstnanců.

Budeme tedy velmi rádi, když se do dotazníkového šetření zapojíte. Dotazníky budou distribuovány do pokojů seniorů, případně si dotazníky pro rodinné příslušníky můžete stáhnout a vytisknout přes odkaz: Dotazník spokojenosti rodinní příslušníci služba DZR.doc

Vyplněný dotazník vhoďte, prosím, do označené krabice umístěné ve vstupní hale střediska, a to v termínu do 10. března 2023. 

Děkujeme všem za spolupráci.