Jarní období přineslo našim uživatelům kromě hezčího počasí řadu krásných zážitků a také konečně více příležitostí využít k setkávání zahradu nebo terasu. S příchodem teplejších dnů naše aktivizační pracovnice vysázely společně s uživateli květiny a jahody a jednotlivé pobytové úseky se ze zimního kabátu převlékly do barevných květinových motivů.
Velkou radost přinesly absolvované výlety do Marlenky a orlovské kavárny Coffee Bar, které tímto děkujeme, jelikož naši výpravu překvapila kávou a bábovkou na účet podniku.
Dalšími nezapomenutelnými zážitky byla návštěva poníka Ondráška, mezigenerační zápolení v deskových hrách během společného dopoledne s dětmi a s Armádou spásy a také taneční terapie s tanečním mistrem panem Veletou. Krásným kulturním zpestřením byla vystoupení žáků ZUŠ Bohuslava Martinů či studentů Pop Academy a nelze opomenout ani hudební doprovod kolegy ze sesterského střediska, který našim uživatelům zahrál na akordeon a kytaru během letošní první zahradní akce, kdy si uživatelé pochutnali na svatodušní vaječině.