Poslední květnový pátek k nám zavítala milá návštěva: holky z České spořitelny v roli dobrovolnic společně s paní Praus z Adry. Toto milé shledání se neslo v přátelském duchu, kdy proběhla malá exkurze po Domově, čas strávený s klienty v rámci tvořivé dílny a předem naplánovaná procházka po okolí. Sladkou tečkou pro naše klienty byl děvčaty upečený moučník, který s úsměvem roznesli klientům na pokoje. DĚKUJEME HOLKY ZA SKVĚLE STRÁVENÝ DEN