Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Středisko Luna > Kde nás najdete

Kde nás najdete

Středisko LUNA se nachází v klidné části města na ulici Lidická, v proluce mezi sídlištěm a rodinnými domky. Domov sousedí s rozsáhlým lesoparkem. Naproti domova se nachází centrum Tenas, v jehož objektu jsou odborní lékaři, pekárna, Česká spořitelna, apod.. Cca 5 minut chůze od domova je obchod s potravinami Hruška a další drobné možnosti jiných nákupů. Cca 10 minut od domova se nachází nově zrekonstruované náměstí T. G. Masaryka tzv. starý Šumbark, v jehož okolí je řada nákupních možností, léčebné centrum Kochova, kde sídlí řada odborných ambulancí, včetně lékárny . V bezprostřední blízkosti domova je autobusová zastávka. Autobusové spoje zajišťují dopravu do centra města, nemocnice, apod.. Aktuální autobusové spoje jsou vždy vyvěšeny v domově naproti recepce.

Jak se k nám dostanete

Místní autobusovou dopravou

  • Linkou č. 402, 404, 412 – zastávka – Šumbark, točna Lidická

Autem

  • Orientační bod vlakové nádraží Havířov, pod vlakovým podjezdem se dostanete na malý kruhový objezd, po jehož levé straně je supermarket Lidl, na kruhovém objezdu odbočte hned prvním výjezdem vpravo, následně jeďte rovně (ulice Opletalova), na nejbližší první křižovatce (dopravní značka Stop) pokračujte rovně, projedete zónou rodinných domů (cca 3 minuty) na jejimž konci je po pravé straně od cesty viditelný objekt DSH, středisko Luna.

Příměstskou autobusovou dopravou

  • Vystoupit na zastávce Točna – Lidická, Havířov – Šumbark, vedle zastávky je nákupní centrum Tenas, naproti zastávky a nákupního centra je viditelný objekt DSH, středisko Luna.

Mapa