Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Středisko Helios > Aktuality > Loučení s létem a přivítání krásného daru pro naše seniory

Loučení s létem a přivítání krásného daru pro naše senioryDatum konání:
1.9.2022

A zase další léto pomalu končí a my se s ním loučíme naší tradiční akcí. Počasí se nad námi smilovalo, nepršelo, vykouklo na nás sluníčko a po deštivých dnech bylo velmi dusno.

Od samotného rána 25. 8. 2022 jsme chystali zahradu – posezení, výzdobu, pak občerstvení, zkrátka nic nesmělo chybět.

V 14.00 hodin akci zahájil uvítáním ředitel domova MUDr. Dlábek a náměstkyně pro sociální oblast Mgr. Gorecká. Mezi pozvanými byli rovněž uživatelé střediska Luna s doprovodem, dále zástupci o. s. ADRA – vedoucí dobrovolnického centra Mgr. Čadová a koordinátorka dobrovolnictví Bc. Hölblingová, DiS. a ADRÁČEK – tedy maminky s dětmi, kteří dělají našim seniorům společnost. Akci dokumentovala Tv Polar. Hudební doprovod na harmoniku zajistil Ing. Piskoř.

Díky inciativě a houževnatosti maminek z ADRÁČKU byl při této příležitosti oficiálně předán dar – zahradní houpačka. Na jejich prosby o poskytnutí daru našim uživatelům zareagovala společnost ROJAPLAST, s. r. o. se sídlem Bohouňovice I. Této společnosti a celému ADRÁČKU patří náš velký dík, svým dobrým skutkem udělali radost seniorům z Heliosu! DĚKUJEME!!!

Každý kdo chtěl, si mohl dát na novém grilu ugrilovaný párek a k tomu chutný mok – pivo. Jedlo se, pilo, zpívalo, debatovalo a při tak dobré atmosféře všechno rychle utíká. A i naše společenské odpoledne velmi rychle uběhlo. Věřím, že plni zážitků budeme na Loučení s létem ještě nějakou dobu vzpomínat a těšit se na další akci.

Děkujeme všem, kteří za námi přišli či přijeli a v dobré náladě s námi pobyli. Velké poděkování patří rovněž všem zaměstnancům, kteří akci připravili či přidali ruku k dílu, bez nich by to nešlo – děkuji vám!

A příští rok na Loučení s létem opět na viděnou a na slyšenou!

Gabriela Kunčická, vedoucí útvaru sociální a přímé péče