Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Středisko Helios > Kde nás najdete

Kde nás najdete

Středisko HELIOS se nachází v klidné části města na ulici Jaroslava Seiferta, v těsné blízkosti lesoparku Stromovka a Základní školy M. Kudeříkové. Východně od domova se nachází areál Nemocnice s poliklinikou Havířov, lékárny, a dále také v blízkosti domova jsou: náměstíčko s obchodem Hruška a restaurací Severka, Městská knihovna Havířov, budova České pošty, Dům zdraví, Městská policie, Hasiči. Cca. 10 minut chůze – autobusová zastávka MHD – spojení přímo do centra města a do obchodního centra, kde jsou: Kaufland, OBI, JYSK, Globus, lékárna, prodejny obuvi, oděvů a elektro zboží.

Jak se k nám dostanete

Místní autobusovou dopravou

  • Linkou č. 406, 415 – zastávka – Česká
  • Linkami č. 401, 403, 409 – zastávka NsP Havířov

A poté pěší chůzí kolem restaurace Stolárna, přes náměstíčko – objekt „Severka“, obchod Hruška, ZŠ M. Kudeříkové, dále dle barevného ukazatele – středisko Helios.

Autem

Orientační bod je ZŠ M. Kudeříkové nebo NsP Havířov – kruhový objezd u nemocnice. Přijíždíte-li od nemocnice, na kruhovém objezdu odbočit vlevo, projedete kolem hasičské zbrojnice, Domu zdraví, DPS na ul. Karvinská 3 a poté na druhé odbočce vlevo od kruhového objezdu do slepé ulice. Dojedete rovnou na středisko Helios. Přijíždíte-li od Karviné, na kruhovém objezdu odbočit vpravo a stejný postup viz. výše. Z obou stran jsou ukazatele přímo k odbočce vedoucí ke středisku.

Příměstskou autobusovou dopravou

Vystoupit na zastávce NsP Havířov, poté pěší chůzí kolem restaurace Stolárna, přes náměstíčko – objekt „Severka“, obchod Hruška, ZŠ M. Kudeříkové – dále dle barevného ukazatele – středisko Helios.

Mapa