Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Středisko Helios > Aktuality > Senioři opět oslavili den dětí s dětmi a se zvířaty

Senioři opět oslavili den dětí s dětmi a se zvířatyDatum konání:
30.6.2024

Letos se konal druhý ročník mezigenerační oslavy dne dětí a opět naši senioři slavili s dětmi a se zvířaty, tentokrát v úterý 4. 6. 2024. I když počasí zrovna nevyšlo, dny předtím i potom krásné slunečné počasí, ale úterý od rána déšť a chladno. To nás ale neodradilo od dobré nálady a jsme velmi rádi, že to neodradilo ani z některých pozvaných hostů. 

Den zahájil úvodním slovem ředitel MUDr. Milan Dlábek a následně si vzala slovo Mgr. Stanislava Gorecká, náměstkyně pro sociální oblast města Havířova. Nezanevřel na počasí ani p. Štefan Šámal, který celý den zdokumentoval ve fotografiích a TV Polar natočila reportáž.

Opět jsme pozvali spřátelené organizace - MŠ, ZŠ, seniory ze střediska Luna, klienty Santé, Sociálních služeb města Havířova a mnohé další.

Pečlivě jsme se na tento den připravovali dlouho dopředu - peklo se nejen na patrech, ale taktéž naše kuchařinky připravily výborné jablečné štrůdly. Pro hosty čekaly soutěžní disciplíny, sladká odměna a v jídelně nás čekal příjemný hudební doprovod v podání pana Brunka a dvou kolegyň ze střediska Luna.

Děkujeme všem, které ani počasí neodradilo a přišli za námi. Příští rok při této akci opět na viděnou!